Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

claudiasalvadore

  • Telefoni: 98532147
  • Adresa: claudiasalvadore3@gmail.com
  • Qyteti: 98532147
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 62000
  • Listuar: 20 January 2017 9:50 am
  • Skadon 9512 ditë
claudiasalvadore

Përshkrimi

Përshkrimi

Unë jam një individ dhe një menaxher financiar . Bëj kredi personale në normat e interesit të ulëta. Ju nuk jeni një bankë, ju keni nevojë për të holla për të paguar një borxh të vjetër , ju doni për të blerë një shtëpi , një apartament ose një makinë , ju mund të keni një profitabile dhe të rëndësishme për të krijuar projektin dhe ju nuk keni zgjidhje. Ju keni kontaktuar në mënyrë të përsëritur bankat apo njerëz të cilët nuk i janë përgjigjur për shqetësimet tuaja. A nuk merrni dekurajohen . Unë kam zgjidhje për problemin tuaj . Unë premtim për të ju ndihmojë të përmbushur nevojat tuaja në kushte shumë të mira sidomos me krizën ekonomike globale. Nëse keni nevojë për të bërë një kredi serioze , ju lutem më kontaktoni në adresën e-mail : claudiasalvadore3@gmail.com

298 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga claudiasalvadore3@gmail.com

Latest items listed by claudiasalvadore3@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga claudiasalvadore3@gmail.com

Latest items listed by claudiasalvadore3@gmail.com »

Albanian në Facebook