Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

claudiasalvadore

  • Telefoni: 98532147
  • Adresa: claudiasalvadore3@gmail.com
  • Qyteti: 98532147
  • Country: Macedonia
  • Kodi postal: 62000
  • Adresa www: Shërbimet financiare me të shpejtë të garantuar kat
  • Listuar: 20 January 2017 9:59 am
  • Skadon 9181 ditë, 5 orëve
claudiasalvadore

Përshkrimi

 

Ndihmë financiare për njerëzit në nevojë

Përshëndetje Zotëri, Presidente, që më në fund të thyer nga e bllokimit të cilat shkaktojnë bankat, ju keni zgjidhje për problemet tuaja. Unë jam një individ, unë të jap hua me të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 5000 EUROS një 10.000.000 EUROS me një shlyerje periudhë shumë, shumë në dispozicion për nevojat tuaja të kredisë, ju lutem më kontaktoni : claudiasalvadore3@gmail.com

544 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga claudiasalvadore3@gmail.com

Latest items listed by claudiasalvadore3@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga claudiasalvadore3@gmail.com

Latest items listed by claudiasalvadore3@gmail.com »

Albanian në Facebook