Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

claudiasalvadore

  • Telefoni: 98532147
  • Adresa: claudiasalvadore3@gmail.com
  • Qyteti: 98532147
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1003
  • Listuar: 20 January 2017 9:56 am
  • Skadon 9211 ditë, 23 orëve
claudiasalvadore

Përshkrimi

Kredi ofron në mes të individëve të rëndë në 48 orë

Hello Sir / Madam,

Unë jam Znj Alexa Radu i Romania’m kërkuar të japë të holla

për disa muaj isha 4-herë viktima të mashtrimit me huadhënësit e kërkuara që kanë shkatërruar mua, kam bërë një përpjekje për vetëvrasje, për shkak se ata bëjnë. Që kam pasur borxhet dhe faturat për të paguar. Mendova se ishte fundi për mua jo më shumë ndjenja e jetës.

Por për fat të mirë unë kam parë Testimonials nga shumë njerëz në znj Gladys Anne kasolle, kjo është se si ta kthejnë kredinë time për të paguar borxhet e tyre dhe projektin tim. Kjo është Znj Gladys Anne Shack si jeta,

Buzëqeshja ime përsëri zonja e thjeshtë dhe zemra të kuptuarit. Betohem se ka të vërtetë donatorë të ndryshëm në Francë. Nëse keni nevojë për financim; kreditimit të holla apo ndonjë projekt që të takohen këtë grua do të ju ndihmojë të arritur dhe të mbajë financiarisht. kontakt

E-mail: claudiasalvadore3@gmail.com

416 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga claudiasalvadore3@gmail.com

Latest items listed by claudiasalvadore3@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga claudiasalvadore3@gmail.com

Latest items listed by claudiasalvadore3@gmail.com »

Albanian në Facebook