Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Capital Funds

 • Personi kontaktues: Makson
 • Telefoni: +91-7204335743
 • Adresa: 23, Grekwall
 • Qyteti: All
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 3452
 • Listuar: 31 May 2018 11:19 am
 • Skadon 9639 ditë, 23 orëve
Capital Funds
Capital Funds - Fotografi1

Përshkrimi

Ne mund t’ju ndihmojmë të financoni / kreditoni (financimin e projekteve) ëndrrat tuaja të biznesit përmes kreditimit të kapitalit për huadhënien e aseteve, factoring, leasing-in e pajisjeve, pasurive të patundshme komerciale, përpunimit të kartave tregtare, shkrirjes dhe blerjes, paradhënies së parave të gatshme tregtare, kapitalit punues, , ristrukturimi i borxhit. Qëllimi ynë është që të ndihmojmë me nevojat tuaja të menjëhershme financiare, si dhe të zhvillojmë një partneritet afatgjatë që do të rritet me kompaninë tuaj ashtu siç ndryshojnë nevojat tuaja. Vetëm palët e interesuara duhet të na kontaktojnë për informacionin e aplikimit.

110 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Markson
 • Anëtar prej: 31 May 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Markson

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Markson »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Markson
 • Anëtar prej: 31 May 2018

Shpalljet tjera të postuara nga Markson

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Markson »

Albanian në Facebook