Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

buzscreditcontact@gmail.com

 • Telefoni: 123456789
 • Adresa: 1020
 • Qyteti: albania
 • Country: Macedonia
 • Kodi postal: 101
 • Listuar: 28 July 2017 9:13 am
 • Skadon 9425 ditë, 20 orëve
buzscreditcontact@gmail.com

Përshkrimi

 

 

I jep kredi për të gjitha kompanitë dhe në veçanti

Unë jam Z. George Miguel. Unë jam një qytetar francez. Duke pasur parasysh shumë mashtrimet që janë tani në kredi në mes të veçantë, unë ju informoj se një shumë e masave janë marrë për të siguruar dhe garantuar njerëzit që bëjnë kërkesat për kredi. Kursi im e interesit është unike dhe kjo nuk është e negociueshme në vlerën totale të kërkuar. Unë gjithashtu do t’ju kërkojë të paguani vëmendje të ofertave, sepse pothuajse të gjithë me të cilët kam ardhur në kontakt të ketë qenë viktimë e scam. Oferta ime është serioze, ju mund të kuptojë përmes procedurës e cila është procedura ligjore të dhënies së kredisë në mes të veçantë. Lutuni unë do të kontaktohet nga njerëz të rënda, duke qenë në gjendje të paguajë kreditë. Pagesa të fillojë 3 muaj pas transferimit të fondeve. Nëse jeni të interesuar, atëherë ju lutem më kontaktoni në email time: buzscreditcontact@gmail.com

 

328 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: buzscredit
 • Anëtar prej: 28 July 2017

Shpalljet tjera të postuara nga buzscredit

Latest items listed by buzscredit »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: buzscredit
 • Anëtar prej: 28 July 2017

Shpalljet tjera të postuara nga buzscredit

Latest items listed by buzscredit »

Albanian në Facebook