Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

buzscredit

 • Telefoni: 123456789
 • Adresa: 1020
 • Qyteti: albania
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 101
 • Listuar: 28 July 2017 9:07 am
 • Skadon 9425 ditë, 15 orëve
buzscredit

Përshkrimi

I jep kredi për të gjitha kompanitë dhe në veçanti

ju doni një investim në pasuri të patundshme, komerciale, blerjen e tokës, makinë dhe të tjerët. Për këtë ju duhet një modalitet të veçantë kredi përputhet me gjendjen tuaj financiare, klasën tuaj sociale. Unë jam i sigurt që ju mund të jepni satisfaction.je ka një kapital i cili do të përdoret për të dhënë kredi afat-gjatë të shkurtër dhe individuale duke filluar nga 5000 € në 15.000.000 euro me norma interesi minimizon 2% vit. Pastaj shkruani mua dhe forcimin takohen në interval prej 72 orëve në të fundit.

Pra, mos hezitoni të më kontaktoni në email time: buzscreditcontact@gmail.com

 

285 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: buzscredit
 • Anëtar prej: 28 July 2017

Shpalljet tjera të postuara nga buzscredit

Latest items listed by buzscredit »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: buzscredit
 • Anëtar prej: 28 July 2017

Shpalljet tjera të postuara nga buzscredit

Latest items listed by buzscredit »

Albanian në Facebook