Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

buzscredit

 • Telefoni: 123456789
 • Adresa: 1020
 • Qyteti: albania
 • Country: Montenegro
 • Kodi postal: 101
 • Listuar: 28 July 2017 9:02 am
 • Skadon 9499 ditë, 21 orëve
buzscredit

Përshkrimi

 

I jep kredi për të gjitha kompanitë dhe në veçanti

Unë jam një bankier në pension i cili punon oborr me bankën time.

Unë kam një shumë të holla në llogarinë time dhe dëshira ime është që të ndihmojë

Njerëzit të cilët nuk kanë mjete për të kryer projektin e tyre, unë mund të ndihmojë

njerëzit që janë serioze dhe të ndershëm, ju mund të shlyer kredi

në kohë normale. Kjo do të largohet për të punuar ngushtë

me procedurat e mi noteriale të përdorura për të

të përfunduar këtë transaksion. I ofrojnë kredi në të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë

Termi nga 5000 €? 15.000.000 € dhe përtej. im

përmbysja është bërë me një interes 2%.

Më kontaktoni nëse jeni të interesuar

Pra, mos hezitoni të më kontaktoni në email time: buzscreditcontact@gmail.com

 

279 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: buzscredit
 • Anëtar prej: 28 July 2017

Shpalljet tjera të postuara nga buzscredit

Latest items listed by buzscredit »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: buzscredit
 • Anëtar prej: 28 July 2017

Shpalljet tjera të postuara nga buzscredit

Latest items listed by buzscredit »

Albanian në Facebook