Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

boucher SA

 • Personi kontaktues: individët
 • Telefoni: 0033615556006
 • Telefoni mobil: 0033615556006
 • Adresa: PARIS
 • Qyteti: 67213423
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2500
 • Listuar: 22 November 2016 11:45 am
 • Skadon 9452 ditë
boucher SA
boucher SA - Fotografi1boucher SA - Fotografi2

Përshkrimi

Zgjidhje për të gjithë tuaja financiare.

 

Përshëndetje

 

Unë jam Z. Gerad BOUCKER , një operator ekonomik që është e kombësi franceze. Unë jam aksioner në institucionet financiare bankare.

Pas krizës financiare që kërcënon ekonomitë bashkëkohore, shkalla e papunësisë që vazhdon të rritet në kombet tona, pas

e fuqisë blerëse të ekonomive familjare është vazhdimisht në rënie, në partneritet me tim bankierët unë vendosur për të dhënë kredi për të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë kushteve për njerëz të ndershëm, të cilët në dritën e tyre të të ardhurave mujore janë duke luftuar për të përmbushur nevojat e tyre themelore.

Norma e interesit në kredi është 2 % mbi tërë e kredisë dhe kushtet e kredisë të ofruara janë shumë të thjeshta. Kreditë e kërkuara janë të siguruar në një periudhë të 48 orë pas dorëzimit të të dhënave. Nëse ju jeni në nevojë për të holla,unë jam i gatshëm për të bërë ju një kredi të shquar, shuma e të cilave duhet të jetë në mes 2,000 euro dhe 10,000,000 euro.

 

Ju lutem kontaktoni me mua për kërkesën tuaj 

 

NB: ndalojnë crooks ose klientët të pandershëm.

280 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Boucher
 • Anëtar prej: 22 November 2016

Shpalljet tjera të postuara nga Boucher

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Boucher »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Boucher
 • Anëtar prej: 22 November 2016

Shpalljet tjera të postuara nga Boucher

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Boucher »

Albanian në Facebook