Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Banque Postal

  • Personi kontaktues: charly
  • Telefoni: 0984561322
  • Telefoni mobil: +33984561322
  • Adresa: mouscou
  • Qyteti: cracovie
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 5000
  • Adresa www: postalbanqueservic.wixsite.com/creditfinance
  • Listuar: 14 September 2019 3:59 am
  • Skadon 9865 ditë, 2 orëve
Banque Postal

Përshkrimi

A jeni duke kërkuar për një kredi tregtare, një kredi personale, një hipotekë, një kredi për veturë, një kredi studentore, një kredi për konsolidimin, një kredi të projektit, një kredi për lëshimin e aktiviteteve tuaja, etj? refuzoi një kredi nga një bankë apo institucion financiar për një ose më shumë arsye? Ju jeni në vendin e duhur për zgjidhjet tuaja të kredisë! Ne vendosëm kredi që variojnë nga 1.000 deri në 90.000.000 me një normë interesi prej 2% në vit, për ndërmarrjet dhe për çdo person serioz, të sinqertë në gjendje të paguajnë.

Për më shumë informacion, na kontaktoni në:

* E-mail: Postalbanqueservice@gmail.com

* Whatsapp: +389 75235625

56 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga microfinance0058@gmail.com

Latest items listed by microfinance0058@gmail.com »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga microfinance0058@gmail.com

Latest items listed by microfinance0058@gmail.com »

Albanian në Facebook