Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

banque

 • Telefoni: 021151514554
 • Adresa: 25 erue
 • Qyteti: Berat
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 20000
 • Listuar: 20 June 2015 9:39 am
 • Skadon 8900 ditë, 23 orëve
banque

Përshkrimi

Oferta Financimi për të gjithë serioze

Mirëmbrëma zonja dhe zotëri

Unë ju ofrojmë një kredi prej 3,000 € në 10 milionë € për të gjithë në gjendje të paguajë atë me interes në normën e interesit është 3% në vit në varësi të shumës së kërkuar.

Unë bëjë atë në këtë fushë

-ready Financiare

-ready Real

Investimet -ready

Auto -ready

-Dette Konsolidimi

-Rachat Krediti

Kredi -personal

-Ju Janë të mbërthyer

Nëse jeni të vërtetë nevojë për një kredi për të përpiqen të kontaktojnë mua.

 

NB: Kujdes nga crooks neto, sepse ata do të ndëshkohen nga ligji në fuqi.

E-mail: felixcryze@gmail.com

754 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: felixcryze
 • Anëtar prej: 7 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga felixcryze

Latest items listed by felixcryze »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: felixcryze
 • Anëtar prej: 7 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga felixcryze

Latest items listed by felixcryze »

Albanian në Facebook