Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Arbëria Travel (Arberia Travel Oy)

  • Personi kontaktues: Shukri Rama
  • Telefoni: +358 9 455 1890
  • Telefoni mobil: +358 40 550 7823
  • Adresa: Vieraskuja 4
  • Qyteti: Espoo
  • Country: Finland
  • Kodi postal: 02770
  • Adresa www: http://www.arberiatravel.com
  • Listuar: 27 August 2011 5:46 pm
  • Skadon 6076 ditë, 14 orëve
Arbëria Travel (Arberia Travel Oy)

Përshkrimi

Kemi nderin dhe kënaqësinë t’ju prezentojmë agjensionin e udhëtimeve Arbëria Travel Oy me bazë në Espoo -Finlandë.

Ne ju ofrojmë të gjitha llojet e shërbimeve për udhëtime.

Stafi i agjensionit tonë është i kualifikuar për të gjitha llojet e shërbimeve për udhëtime standarde dhe ato të veçanta.

Arbëria Travel Oy kujdeset për klientët e vet duke ju ofruar rezervimin , shitjen dhe shpërndarjen e biletave për të gjitha destinacionet brenda vendit dhe ato ndërkombëtare.

Në agjensionin tonë për rezervimet on-line përdorim programin apo software-in e ashtuquajtur Amadeus, i cili na mundëson që në kohë reale të bëjmë rezervimin tuaj për të gjitha destinacionet e udhëtimit .

Arbëria Travel Oy e ka të drejten e IATA – së (Shoqata e Transportit Ajror).

Për më shumë informacione ju lutemi na kontaktoni në numrat e telefonit dhe adresat tona,
+358 (0)9 455 1890

Me respekt ,
Shukri Rama

13,669 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Albanian në Facebook