Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

ANNICK

 • Telefoni: 96123456789
 • Adresa: 12 RUE
 • Qyteti: ALBANIE
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 18000
 • Listuar: 27 November 2013 9:00 am
 • Skadon 7195 ditë, 7 orëve
ANNICK

Përshkrimi

ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda 

Kredi mundësi për të gjithë! 

 

A jeni duke kërkuar fonde për aktivitetet tuaja ose restart ose për një projekt apo për të blerë një apartament, por banka të ju pyes për kushtet ku ju jeni në gjendje për të përmbushur. Shqetësim më shumë për ju, unë jam një individ kam dhënë kredi variojnë nga 1.000 deri € 500,000 € për të gjithë personat e aftë për të përmbushur angazhimet e saj. Për më tepër, norma e interesit është 2%. Ose keni nevojë për të holla për arsye të tjera, mos hezitoni të kontaktoni me mua për më shumë informacion (aldefi.ong@gmail.com) 

 

PS: Përhapjen e fjalës për të gjithë miqtë tuaj dhe të afërmit të cilët janë në nevojë. 

 

Email:aldefi.ong@gmail.com

1,547 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: aldefi
 • Anëtar prej: 27 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga aldefi

Latest items listed by aldefi »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: aldefi
 • Anëtar prej: 27 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga aldefi

Latest items listed by aldefi »

Albanian në Facebook