Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

annick

 • Telefoni: 96123456789
 • Adresa: 12 rue
 • Qyteti: albanie
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 18000
 • Listuar: 27 November 2013 8:36 am
 • Skadon 8086 ditë, 16 orëve
annick

Përshkrimi

ofron kredi në mes të individëve falas

 

Përshëndetje Z. dhe Znj,

 

Unë kontraktori francez Serge villemagne njeri serioz dhe i sinqertë Unë fillova në fushën e asistencës financiare për njerëzit në nevojë dhe është ajo për 2 vjet. Në fakt unë mund të ju ndihmojë të merrni ndihmë financiare në një normë prej 3.5% gjatë afatit të kredisë, që unë ju jap informacion në lidhje me zgjedhjen time dhe procedura për pagesën e ndihmës financiare nëse ju jeni në interesuar. Email:aldefi.ong@gmail.com

1,020 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: aldefi
 • Anëtar prej: 27 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga aldefi

Latest items listed by aldefi »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: aldefi
 • Anëtar prej: 27 November 2013

Shpalljet tjera të postuara nga aldefi

Latest items listed by aldefi »

Albanian në Facebook