Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

angelina

 • Personi kontaktues: samos
 • Telefoni: 123456789
 • Telefoni mobil: 123456789
 • Fax: 123456
 • Adresa: angelina.samos@gmail.com
 • Qyteti: Rreshen
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2000
 • Adresa www: http://albanian.biz
 • Listuar: 27 November 2013 4:33 pm
 • Skadon 7813 ditë, 21 orëve
angelina

Përshkrimi

Ne u japim kredi për një afat të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë për njerëzit në nevojë, dhe të aftë fizikisht për të shlyer pagesat mujore me lehtësi dhe qetësi. Kredia jonë e financimit prej 2.000€ deri 100.000.000€. Ju duhet të raportojnë se ne kemi një shërbim që kujdeset e transferimit të parave tona rreth botës kështu që ju nuk keni për t’u shqetësuar për ndonjë gjë, sepse ne jemi në dispozicion për t’iu përgjigjur në kërkesën tuaj brenda 24hrs në 24hrs .

1,611 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Albanian në Facebook