Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

angelina

 • Personi kontaktues: samos
 • Telefoni: 123456789
 • Telefoni mobil: 123456789
 • Fax: 123456
 • Adresa: angelina.samos@gmail.com
 • Qyteti: Korce
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2000
 • Adresa www: http://albanian.biz
 • Listuar: 27 November 2013 4:29 pm
 • Skadon 7879 ditë, 15 orëve
angelina

Përshkrimi

Ju nuk janë të mbërthyer bankë dhe ju nuk do të ketë dobi të bankave , ose më mirë , ju keni një projekt dhe kanë nevojë për kredi , financim i keq ose keni nevojë për të holla për të paguar faturat , paratë për të investuar në biznes. Organizata jonë nuk është një bankë dhe ne nuk nécessitons dokumente të shumta. Kredi të drejtë dhe të ndershëm dhe të besueshëm . Pra, nëse keni nevojë për një kredi mos hezitoni të kontaktoni me mua për të mësuar më shumë rreth kushteve të mia. Ju lutemi të lënë mua një email kështu që unë mund të takohen ju (angelina.samos@gmail.com)

1,926 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Albanian në Facebook