Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

angelina

 • Personi kontaktues: samos
 • Telefoni: 123456789
 • Telefoni mobil: 123456789
 • Fax: 123456
 • Adresa: angelina.samos@gmail.com
 • Qyteti: fer
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2000
 • Adresa www: http://albanian.biz
 • Listuar: 27 November 2013 4:04 pm
 • Skadon 7996 ditë, 5 orëve
angelina

Përshkrimi

Përshëndetje Z. dhe Znj

Unë financave Mirabella MIRË një ekonomist i veçantë , pronar i shumë kompani dhe kompania e naftës përreth kredi ofrojnë monde.J nga 2000€ deri në 100.000.000€ për njerëzit serioze mund të paguani mua . Ju lutem më tregoni edhe shumën e saktë të aplikimit tuaj të kredisë dhe kohëzgjatjen që unë të mund të afrohet suivre.Mes kushtet e kredisë janë shumë të qarta dhe simple.Je merr asnjë tarifë ose shpenzimet e hua notaire.Mon është shumë e sigurt dhe honnête.Merci më kontaktoni në adresën time të emailit : angelina.samos@gmail.com

1,383 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Albanian në Facebook