Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

angelina

 • Personi kontaktues: angelina samos
 • Telefoni: 123456789
 • Telefoni mobil: 123456789
 • Fax: 175
 • Adresa: angelina.samos@gmail.com
 • Qyteti: Elbasan
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 001240
 • Adresa www: http://albanian.biz
 • Listuar: 26 September 2013 1:48 pm
 • Skadon 7934 ditë, 2 orëve
angelina
angelina - Fotografi1

Përshkrimi

Unë jam një individ dhe një menaxher financiar . Bëj kredi personale në normat e interesit të ulëta. Ju nuk jeni një bankë, ju keni nevojë për të holla për të paguar një borxh të vjetër , ju doni për të blerë një shtëpi , një apartament ose një makinë , ju mund të keni një profitabile dhe të rëndësishme për të krijuar projektin dhe ju nuk keni zgjidhje. Ju keni kontaktuar në mënyrë të përsëritur bankat apo njerëz të cilët nuk i janë përgjigjur për shqetësimet tuaja. A nuk merrni dekurajohen . Unë kam zgjidhje për problemin tuaj . Unë premtim për të ju ndihmojë të përmbushur nevojat tuaja në kushte shumë të mira sidomos me krizën ekonomike globale. Nëse keni nevojë për të bërë një kredi serioze , ju lutem më kontaktoni në adresën e-mail : Next : angelina.samos@gmail.com

2,280 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Albanian në Facebook