Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

angelina

 • Personi kontaktues: samos
 • Telefoni: 123456789
 • Telefoni mobil: 123456789
 • Fax: 123456
 • Adresa: angelina.samos@gmail.com
 • Qyteti: Gramsh
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2000
 • Adresa www: http://albanian.biz
 • Listuar: 27 November 2013 4:44 pm
 • Skadon 8056 ditë, 12 orëve
angelina

Përshkrimi

Ofron kredi në mes Shumë serioz të veçantë dhe shumë të shpejtë Përshëndetje, Unë jam një individ , njeri i biznesit që jetojnë në Francë i cili ka filluar në fushën e ndihmës për personin , por vetëmnjeri shumë i cili është në nevojë kritike financiare dhe do të jetë në gjendje dikur në posedim të fonde për të bërëpagesa në mënyrë të sigurtë dhe si ajo ka marrë . Unë mund të bëjë në dispozicion në shuma që variojnë nga 2.000 € në 100.000.000 € dhe jo më shumë. Norma e interesit është 2% Dhe atë të një periudhe të përcaktuar mirë. I’re të gatshëm për të ju japë ekskluzivitet , por çdo gjë është e nevojshme. Unë jam duke pritur për postën tuaj Për më shumë informacion të jetë i sigurt për të më kontaktoni në këtë email : angelina.samos@gmail.com

1,688 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: angelina
 • Anëtar prej: 26 September 2013

Shpalljet tjera të postuara nga angelina

Latest items listed by angelina »

Albanian në Facebook