Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Alida

 • Telefoni: 0022967820126
 • Adresa: Durrës Qender
 • Qyteti: Durrës
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 2002
 • Listuar: 3 October 2017 3:28 pm
 • Skadon 9402 ditë, 3 orëve
Alida
Alida - Fotografi1Alida - Fotografi2Alida - Fotografi3

Përshkrimi

Përshëndetni të gjithë ju.

 

Jam Alida Adechen. Unë punoj si Drejtor i Komunikimeve në Global Finance Plus. Ne ofrojmë shërbime financimi për këdo që ka nevojë dhe në gjendje të paguajë.

 

Unë ju ofrojmë ofertat tona të huasë.

 

A jeni i interesuar?

 

Nëse përgjigjja juaj është PO

 

Na kontaktoni përmes E-mail: directiondescommunications0@gmail.com ose përmes whatsapp 0022995873707 për më shumë informacion.

 

Ditë e mirë.

298 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Alida
 • Anëtar prej: 3 October 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Alida

Latest items listed by Alida »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Alida
 • Anëtar prej: 3 October 2017

Shpalljet tjera të postuara nga Alida

Latest items listed by Alida »

Albanian në Facebook