Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Albanian Real Estate

 • Personi kontaktues: Arbri
 • Telefoni: 0696088288
 • Adresa: Rruga e Durresit .
 • Qyteti: Tirane
 • Country: Albania
 • Kodi postal: 1016
 • Adresa www: www.realestate.al
 • Listuar: 19 January 2015 11:47 am
 • Skadon 8961 ditë

Përshkrimi

Ne , Albania Real Estate-A.R.E jemi nje Agjensi Imobiliare me qender ne Tirane , Shqiperi. Ne veprojme ne bashkpunim me aktoret e tregut te pasurive te paluajtshme per tu munduar te ofrojme gjithmone me te miren per klientet tane. Duke u perballur cdo dite me kerkesen dhe oferten e ketij tregu ne kemi krijuar nje faqe interneti sa me praktike dhe te thjeshte per perdorim.

Nuk ka shikime ende


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga:
 • Anëtar prej: 23 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga

Latest items listed by »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga:
 • Anëtar prej: 23 November 2017

Shpalljet tjera të postuara nga

Latest items listed by paoladpaolad22@gmail.com »

Albanian në Facebook