Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

AL-PETROL

 • Telefoni: 038 566 665
 • Telefoni mobil: 044 506 175
 • Fax: 038 535 898
 • Adresa: Dobrevë e Ulët-4
 • Qyteti: Fushë Kosovë
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Adresa www: www.al-petrol.com
 • Listuar: 11 June 2011 4:31 pm
 • Skadon 5999 ditë, 11 orëve
AL-PETROL
AL-PETROL - Fotografi1AL-PETROL - Fotografi2

Përshkrimi

Kompania AL-PETROL me seli në Vragoli, Fushë Kosovë, me deponi në Miradi të ulët – Dobrevë, ka një traditë 20 vjeçare të punes me derivate të naftës me shumicë dhe pakicë. Jemi furnizues të parë dhe më të mëdhenj prej vitit 1990, tani kemi edhe deponi më moderne në Ballkan me kapacitet prej 6.000.000 litra (6 milion) e furnizuar me derivate të naftës prej kompanive më prestixhioze në botë, me cilësi të lartë.

Tani i ofrojmë blerësve tanë naftë dhe benzin e të gjitha llojeve me çmime të volitshme me mundësi transporti prej 1000 deri në 35.000 litra.

20,461 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Maps


Linkat sponzorues

6 Komente për “AL-PETROL”

 1. kerkoj pun ne kompanin e juaj si shites te kerburanteve kam pervoj pune 3 vite ,ju faliminderit per mirkuptim

 2. Pershendetje! Jeni shume te mire.

 3. pershendetje jam nga prishtina jam i interesuar me punu si shofer kam provoj pune

 4. skenderi gjilan5 July 2012 @ 3:08 pm

  pershendetje jam interesum per nje vend pune ne kompanin al petrol si shits i karburantev pasi qekam punu 10 vite si shits tregtar jam nga gjilani tung tlm

 5. metush nishori23 June 2012 @ 10:33 am

  desha te bisedoj me pronarin e al petrolit ne bubavec z LATIF KYEZIUN- jam nga komorani jetoj ne gjakov desha te di si mund te bashkpunojm me ju e kam nje karburant ne gjakov e gateshme per pun nese deshironi mujm me punu gjat mbasi jemi te nje ane por me tregoni si mundem me punu se bashku ju mirpres metush nishoro

 6. jam interesun me punu i agjent ishitjes edhe si shofer ekam kategorin c qe 6 vite kam njohuri ne ket profesijon, me rrespekt ramiz morna.

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Reklama
 • Anëtar prej: 11 June 2011

Shpalljet tjera të postuara nga Reklama

Latest items listed by Reklama »

Albanian në Facebook