Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Air Kosova

 • Telefoni: +381 38 222 530
 • Adresa: Fehmi Agani nr 18
 • Qyteti: Prishtine
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 10000
 • Adresa www: http://www.airkosova.net
 • Listuar: 10 October 2013 6:55 am
 • Skadon 8309 ditë, 22 orëve

Përshkrimi

Airkosova eshte web faqe per bileta aeroplani dhe pushime.

 

cmimet me te lira gjithmone te na

1,756 shikime gjithsej, 2 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: airkosova
 • Anëtar prej: 10 October 2013

Shpalljet tjera të postuara nga airkosova

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by airkosova »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: airkosova
 • Anëtar prej: 10 October 2013

Shpalljet tjera të postuara nga airkosova

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by airkosova »

Albanian në Facebook