Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Agjensioni turistik “Arbesa Turist”

  • Telefoni: +381 290 322 444
  • Fax: +381 290 320 157
  • Adresa: Dëshmorët e kombit
  • Qyteti: Ferizaj
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 70000
  • Adresa www: www.arbesa-turist.com
  • Listuar: 18 September 2011 5:24 pm
  • Skadon 6098 ditë, 12 orëve
Agjensioni turistik “Arbesa Turist”

Përshkrimi

Ofrojmë të gjitha linjat e destinacioneve botrore : me aeroplan, me autobus, dhe me traget

12,362 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Albanian në Facebook