Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Agjencioni Turistik “Kaltersia Reisien”

  • Telefoni: +381 28 535 000
  • Telefoni mobil: +377 44 626 220
  • Adresa: Rr. Mbretëresha Teutë
  • Qyteti: Mitrovicë
  • Country: Kosova
  • Kodi postal: 40000
  • Listuar: 18 September 2011 5:15 pm
  • Skadon 6098 ditë, 12 orëve
Agjencioni Turistik “Kaltersia Reisien”

Përshkrimi

> Kaltersia Reisen garanton udhëtim të sigurtë dhe te rehatshëm.
> Kaltersia Reisen organizon udhëtime në mbarë boten, si me: aeroplan, autobus dhe anije.

13,721 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

Shpalljet tjera të postuara nga albbizadmin

Latest items listed by albbizadmin »

Albanian në Facebook