Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Aaliya Spata

  • Telefoni: 4 238 0000
  • Adresa: Pallati 37 shkalla
  • Qyteti: Kamza
  • Country: Albania
  • Kodi postal: 1030
  • Listuar: 15 April 2019 8:18 pm
  • Skadon 9937 ditë, 9 orëve
Aaliya Spata

Përshkrimi

ërshëndetni që jeni duke kërkuar një hua për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti, ose për të blerë një apartament, por banka ju kërkon kushte që nuk jeni në gjendje të shqetësoheni më unë jam një individ privat kreditë.

Kam një kapital që do të përdoret për të dhënë hua individuale afatshkurtra dhe afatgjata prej 10000 LEK në 25.000.000 LEK për çdo person serioz që dëshiron këtë hua. 3% interes në vit sipas shumës së huazuar sepse është e veçantë unë nuk dua të shkelin ligjin për kamatën. Ju mund të paguani mbi 3 deri në 25 vjet maksimum sipas shumës së huazuar. kjo varet nga ju për të parë për pagesat mujore.  Unë vetëm kërkoj një vërtetim të certifikuar të borxhit me dorë dhe gjithashtu disa dokumente për të siguruar.

Ju jeni ndaluar bankat e ndaluara dhe ju nuk keni favor të bankave, ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim, një kredi të keqe ose keni nevojë për para për të paguar faturat, fonde për të investuar në kompani.
Pra, nëse keni nevojë për kredi mos hezitoni të më kontaktoni për të ditur më shumë rreth kushteve të mia. Ju lutem më kontaktoni direkt me E-mail adresa:  aaliyaspata@gmail.com

48 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.


Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment