Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

123456

 • Personi kontaktues: 893452764
 • Telefoni: 763452092
 • Telefoni mobil: 23456722
 • Fax: 5TTY6
 • Adresa: 123456
 • Qyteti: (-è-('ghgf
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 5000
 • Adresa www: 123456
 • Listuar: 23 January 2020 2:32 pm
 • Skadon 9966 ditë, 10 orëve
123456

Përshkrimi

Keni nevojë për kredi; fondet private për t’u përgjigjur financuesve të vështirë duke bërë kalimin e provuar nga bankat, nga kërkesa e kërkesës. Ju jeni të çertifikuar, regjistruar dhe të pranueshëm. Do të kontaktoheni nga sot si dëshironi, detajet e kontaktit tuaj për informacione të mëtejshme mbi procesin e përpunimit, përpunimin si kushte të procedurës dhe komentet tuaja për fondet e transferuara. Unë kam nevojë për përgjigjen tuaj urgjente nëse jeni i interesuar.

 

Të gjitha mjetet maten me një vlerë pragu prej 2% për montim dhe me kushte më të lehta. Të gjitha çmimet variojnë nga 2,000 euro deri në 2,000,000 euro.

 

Këtu është adresa e emailit më poshtë: moniquelombardo74@gmail.com

11 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: monique
 • Anëtar prej: 23 January 2020

Shpalljet tjera të postuara nga monique

Latest items listed by monique »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: monique
 • Anëtar prej: 23 January 2020

Shpalljet tjera të postuara nga monique

Latest items listed by monique »

Albanian në Facebook