Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

10minuta

 • Telefoni: +37744855485
 • Adresa: Livoq i eperm
 • Qyteti: Gjilan
 • Country: Kosova
 • Kodi postal: 60000
 • Adresa www: http://www.10minuta.com
 • Listuar: 29 April 2013 11:18 am
 • Skadon 8091 ditë, 12 orëve
10minuta
10minuta - Fotografi1

Përshkrimi

Portal Informative. Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Lajme shqip ne Showbiz, Lifestyle, Muzike, Politike, Ekonomi dhe Sport

 

1,433 shikime gjithsej, 1 shikime sot


Kontakt

Postuesi

Për kontaktim në lidhje me këtë shpallje, plotësoni formularin mëposhtë që të dërgoni mesazhin tek postuesi i shpalljes.

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Taulant
 • Anëtar prej: 29 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Taulant

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Taulant »

Maps


Linkat sponzorues

Shkruani koment

Informata për postuesin e shpalljes

 • Listuar nga: Taulant
 • Anëtar prej: 29 April 2013

Shpalljet tjera të postuara nga Taulant

 • Nuk u gjet asnjë shpallje tjetër nga ky postues.
Latest items listed by Taulant »

Albanian në Facebook