Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Media Vendore

Portal Shqiptare / Media Shqiptare / Lajme Online / TV Kanale Shqip
Kosova.com Zëri i Amerikës Kosova Press Kosova Live
Telegrafi Evropa e Lirë Indeks Online Borova TV
Ekonomisti SE Times Koha24 Zhurnal
Gazeta Zëri Alsat M Gazeta Bota Sot Gazeta Kosova Sot
RTK TV Koha Gazeta Express Gazeta Lajm
Info Sot INA Online Deutsche Welle Alb Info
NOA Ora News Vizion Plus TV Klan
ABC News Klan Kosova Koha Jonë Balkan Web
Shekulli 24 Orë Panorama Kosova e Lirë
Gazeta Shqiptare Standard Integrimi The Albanian
Gazeta Ballkan Gazeta 55 Kosova e Re Gazeta Tema
Shtypi i Ditës Lajmet Sot Lajme Shqip Lajmet
Portali Graviteti Portali Presheva Portali Sot Portali Top Info
KNN Info Gazeta Metropol Portali Info Sot KosovAlbaner
Qendra Ulqini Online Alb Observer Gazeta JNK
Lajme VIP      
 
Nëse dëshironi ndonjë prezentim të shtohet në listë, ju lutem SHTYPNI KËTU dhe na shkruani

 

 
RADIO
Radio Tirana Radio Kosova Radio Blue Sky Radio Marimanga
Radio Vlora Radio ABC Radio Jug GM Radio
Radio +3 Radio Kosova e Lirë Radio Rapsodët Radio Drenasi
Radio Focus Radio Vati Radio Rrapi Radio Bleta
Radio Rinia Radio Vizioni Radio Dukagjini Radio Llapi
Radio Urban FM Radio Club FM Radio Bledi Radio Islame
Radio Drenica Radio Vala Rinore AMC Love Radio Zëri i Pozhoranit
Top Iliria Radio Radio Plus Zëri i Gostivarit Plus 2 Radio
       
Nëse dëshironi ndonjë radio të shtohet në listë, ju lutem SHTYPNI KËTU dhe na shkruani

 

 
MUZIKË (Video, Audio & Lyrics)
Tendenca Muzikë Falas Zbavitu me MP3 Shkupi Music
Sound KS Dua MP3 Audio Qendra Tekste Shqip
Albasoul MP3 Hite Theranda Music Kërko Muzikë
       
Nëse dëshironi ndonjë prezentim të shtohet në listë, ju lutem SHTYPNI KËTU dhe na shkruani

 

 
CHAT / Rrjet Social
Albachat Drenasi Chat Albanian Social Nastradini Chat
Takohu Chat Atdheu Chat Parajsa Chat Albasoul Chat
Albanian Love Zëri Shqiptar Shqip në Suedi Njohje Parajse
Visaret Shpallje Personale    
       
Nëse dëshironi ndonjë chat të shtohet në listë, ju lutem SHTYPNI KËTU dhe na shkruani

 

 
SPORT – Futboll / Formula 1 / Liga e kampioneve / Europa League
Sporti Total Futbolli KS FFK Futboll Info
Sporti Shqiptar Telesport FSHF FSHB
FBK FSHG Futbolli Europian Kupa e Kampionëve
Kampionati Botëror NBA Lojrat Olimpike Bota Sport
Shkudra Sport      
       
Nëse dëshironi ndonjë prezentim të shtohet në listë, ju lutem SHTYPNI KËTU dhe na shkruani

Shkruani koment

Albanian.biz në Facebook