Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Komuniteti i biznesit përkrahë privatizimin e ndërmarrjeve publike

| Uncategorized | 13 September 2011

Përfaqësues të komunitetit të biznesit përkrahën sot privatizimin e shpejtë të ndërmarrjeve publike në Kosovë. Sipas tyre, vetëm në këtë mënyrë mund të rritet efikasiteti i tyre, të zvogëlohet niveli i korrupsionit dhe ato të ndikojnë në rritjen ekonomike.

Nuk ka Tag-ë

1,317 shikime gjithsej, 1 shikime sot

  

Linkat sponzorues

Shkruani koment