Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Gjëra dekorative RSS Furnizim

Publikimet për Gjëra dekorative (2)

3 July 2013
olivera

olivera

ofron kredi Përshëndetje të gjithëve Unë jam një individ dhe unë ofrojnë kredi për të gjithë njerëzit, ...

3 July 2013
olivera.lebon@gmail.com

olivera.lebon@gmail.com

Të dashur miq, Unë jam një bankier me profesion dhe aktualisht mban pozitën e Drejtori i Auditimit dhe Kontabilitetit njësi të bank&e...

Translation

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Albanian.biz në Facebook