Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ndërmarrje ndërtimore RSS Furnizim

Publikimet për Ndërmarrje ndërtimore (6)

Firma & Ndërmarrje ndërtimore (63)

7 March 2017
ofrojnë kredi për individët në nevojë për financim

ofrojnë kredi për individët në nevojë për financim

ofrojnë kredi për individët në nevojë për financim   mikro strukturë - finance Ne jemi të vendosur mirë, dhe mbi ...

15 February 2017
ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

ofrojnë fonde të shpejtë dhe të besueshëm

Ju duhet financim për të konsoliduar borxhin tuaj? Ose keni nevojë për fonde një biznes në problem shëndetësor rails- pë...

21 March 2012
Ndreu Ndertesa Metalike

Ndreu Ndertesa Metalike

ndertesa metalike projektime magazinash veshje panelash punime gipsi mbulime kapanonesh ndertesa frigorifersh me siperfaqe te medha shpia metalike projektime te ndry...

15 July 2011
945430.jpg

Fabrika e Betonit “SHAQA COMPANY” sh.p.k

Ndërmarrja prodhuese tregtare shërbyese SHAQA COMPANY është ndërmarrje që merret me prodhimin e Betonit. Duke qenë fanatik dhe këmbëngulës në realizimin me sukses të...

23 June 2011
414279.jpg

ÇLIRIMI

Ndërmarrja Projektuese, Ndërtimore dhe Tregetare është nje Kompani e krijuar në Kosovë në vitin 1999. Pronarët e firmës Vëllezrit Dakaj gjatë një pune të zellshme në...

11 June 2011
702898.jpg

Eurotrans

Në bazë të sukseseve dhe profilizimit të saj për zhvillimin , modernizimin dhe efikasitetin e punimeve ndërmarrja ndërtimore transportuese NNT "EURO TRANS" në Gjilan...

Translation

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Albanian.biz në Facebook