Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Fotokopje RSS Furnizim

Publikimet për Fotokopje (2)

22 October 2018
Jeanser

Jeanser

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz   Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë tokë...

10 October 2018
Jeanser

Jeanser

Marrëveshja e kredisë midis një personi të rëndë Unë jam vepra e Perëndisë, dhe misioni im në këtë tok&e...

Translation

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Albanian.biz në Facebook