Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Aparatura mekanike RSS Furnizim

Publikimet për Aparatura mekanike (1)

17 March 2014
NOVENCO- SISTEM VENTILIMI PËR GARAZHE DHE TUNELE

NOVENCO- SISTEM VENTILIMI PËR GARAZHE DHE TUNELE

"Novenco" ofron sistem ventilimit të parkingjeve dhe tuneleve me ventilatorët jet, sistemin e monitorimit me detektorët për zbulimin e koncentrim...

Translation

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Albanian.biz në Facebook