Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

TV Sisteme RSS Furnizim

Publikimet për TV Sisteme (1)

3 October 2018
jeanser

jeanser

Marrëveshja e kredisë midis personit serioz     Unë jam një vepër e Perëndisë dhe misioni im në këtë to...

Translation

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Albanian.biz në Facebook