Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

Ekonomia botërore shkon drejt rimëkëmbjes

| Uncategorized | 13 September 2011

Organizata për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik tha se ekonomia botërore po shkon drejt rimëkëmbjes më të shpejtë se sa ishte parashikuar më parë.

Nuk ka Tag-ë

1,405 shikime gjithsej, 1 shikime sot

  

Linkat sponzorues

Shkruani koment