Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

AKB përkrah realizimin e autostradës

| Uncategorized | 13 September 2011

Aleanca Kosovare e Biznesit e përkrah realizimin e autostradës Morinë-Mërdar, duke vlerësuar se është projekti më i madh dhe më i rëndësishëm për vendin.

Nuk ka Tag-ë

1,358 shikime gjithsej, 1 shikime sot

  

Linkat sponzorues

Shkruani koment