Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohuni | Kyqunirss

870 milionë eurot e pashfrytëzuara

| Uncategorized | 13 September 2011

Rreth 870 milionë euro të grumbulluara nga shitja e ndërmarrjeve shoqërore dhe kursimet pensionale, që janë të investuara jashtë vendit, nuk do të mund të kthehen në Kosovë. Kthimi nuk mund të bëhet brenda një periudhe të shkurtër, për shkak të pengesave ligjore.

Nuk ka Tag-ë

1,269 shikime gjithsej, 1 shikime sot

  

Linkat sponzorues

Shkruani koment